TÜYAP ADANA 12. İNŞAAT FUARI 41 BİN 356 PROFESYONEL ZİYARETÇİ AĞIRLADI

​Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geldi. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlayan Fuar,  41. 356 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ziyaretçi oranının geçen seneye göre arttığını söyleyen TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl İnşaat fuarımız geçen yıla oranla yüzde 6,7 oranında büyüme gösterdi. Ziyaretçi sayımızda da artış yaşandı. Fuarımızda yurt dışı bağlantıları kurmak isteyen firmalarımız için de yabancı alım heyetlerimizi yüzde 100 arttırdık. Önümüzdeki yıl çıtayı daha yukarıya taşıyarak fuarlarımızı uluslararası seviyeye ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

TÜYAP ADANA İNŞAAT FUARLARINA GERİ SAYIM BAŞLADI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat- Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlamaya hazırlanan Fuarlar için geri sayım başladı. Geçen yıl 40 bin 267 profesyonel ziyaretçiyi Fuarda ağırladıklarını belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl Fuarlarımıza daha fazla ziyaretçi bekliyoruz. Tüm ilgilileri 15-18 Şubat tarihlerinde düzenleyeceğimiz 12. TÜYAP Adana İnşaat Fuarımıza davet ediyorum” dedi.

TÜYAP ADANA 12. İNŞAAT FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat - Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlayan Fuar,  kapılarını ziyaretçilerine açtı. Geçen yıl 40 bin 267 profesyonel ziyaretçiyi Fuarda ağırladıklarını belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl Fuarlarımıza yoğun bir ilgi bekliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı alım heyetleri ile fuarımızdaki katılımcılarımızı buluşturuyoruz. Tüm ilgilileri 4 gün sürecek Fuarımıza davet ediyoruz” dedi. 
 

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI BAŞLIYOR!

Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16 - 19 Şubat 2017  tarihleri arasında düzenlenecek Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları ile sektörü tek çatı altında topluyor.